HİZMETLERİMİZ

Apps Akademi olarak sizlere aşağıdaki hizmetleri sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Sunduğumuz çözümler içerisinde yer alan ürünlerin tüm dünyada kabul görmüş implementasyon metodolojilerini, kendi tecrübemiz ile harmanlayarak oluşturduğumuz "Apps Akademi Metodolojisi"ni kullanarak başarılı projeler gerçekleştiriyoruz.

Consulting
Education

Portföyümüzde yar alan ürünlerin eğitim hizmetleri; .çözümlerimizi kullanan müşterilerimizin kullanıcı yetkinliklerini en üst seviyede tutabilmeleri için tecrübeli danışman kadromuz tarafından sunulmaktadır.

Canlı kullanıma geçmiş müşterilerimizin çözümlerimizi daha sağlıklı kullanabilecekleri, yeni ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve mevcut sorunlarını giderebilecekleri bir ortam oluşturma amacıyla kapsamlı destek hizmetleri sunmaktayız.

Support
Application Software Maint

Sunduğumuz çözümlerin çalışacakları teknik altyapının da sistemin kesintisiz ve en üst düzey performansla çalışabilmesi için gerekli teknik altyapıların yönetimi hizmetlerini de sunmaktayız. Tecrübeli kadromuzla işletim sistemi, veritabanı, uygulama katmanlarında her tür sistem yönetimi desteğini sağlamaktayız.

Sunduğumuz çözümlere yapılan yatırımların korunabilmesinin yolu; yeni teknolojiler ve fonksiyonalitelerle zenginleşen ürünlerimizin güncel sürümlerinin kullanılmasına bağlıdır. Bu amaçla müşterilerimizin yatırımlarının korunması ve memnuniyet seviyelerinin en üst düzeyde tutulabilmesi amacıyla sürüm yükseltme danışmanlığı da sunmaktayız.