Sales Cloud

Oracle Sales Cloud

Oracle Sales Cloud, kuruluşunuzun daha fazla satış yapmasına, daha fazla bilgi edinmesine ve daha fazla büyümesine yardımcı olmak için modern, kurumsal düzey satış özellikleri sağlar.

Satışla ilgili karar alma sürecinizde içgüdülerinizle hareket etmeye son verin. İşinizi analiz etmek için elektronik tablolara son verip hareket halindeyken bile tahmin görünürlüğünü çabucak artırın. Potansiyel müşterileri artırın, her zaman her yerde satış yapmaları için satış temsilcilerinizi güçlendirin. Tüm bunlara ve daha fazlasına Oracle Sales Cloud'dan erişilebilir.

Mobil Satış Gücü Otomasyonu

- CRM sisteminize tam, kolay, hareket halinde erişim sayesinde her yerden müşteri toplantılarına hazırlanın, aramaları günlüğe kaydedin, fırsatları yönetin ve tahminleri güncelleyin.

- Telefon veya tablet gibi tüm platformlardan tek bir yerel uygulama yazılımından yararlanın ve offline özellikler elde edin.

 

Daha fazlası için...

https://cloud.oracle.com/en_US/sales-cloud

TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ

SATIŞ GÜCÜ OTOMASYONU

CRM sisteminize tam, kolay, hareket halinde erişim sayesinde her yerden müşteri toplantılarına hazırlanın, aramaları günlüğe kaydedin, fırsatları yönetin ve tahminleri güncelleyin. Telefon veya tablet gibi tüm platformlardan tek bir yerel uygulama yazılımından yararlanın ve offline özellikler elde edin.

FİNANSAL HİZMETLER

SATIŞ ANALİTİĞİ VE TAHMİN

Her zaman, her yerden ve her cihazdan gerçek zamanlı yönetici gösterge tablolarına erişin Farklı tahmin dönemlerini analiz ederek tahmin edilebilirliği artırın ve satış temsilcileri için tahminleri kolayca ayarlayın Bir hesap içindeki "boşluk" fırsatlarını analiz edin ve çapraz satış ve yukarı satış fırsatları için ürün önerileri alın